Skip to content Skip to footer
müşteri görüşleri

İki yıldır birlikte çalışıyoruz ve çok teşekkür ediyorum. GAI tüm görevler için tam sorumluluk alıyor ve kaliteli iş çıkarıyor. Yetkin çalışanları, profesyonelliği, disiplini ve güçlü bir takım ruhu var.

Aydın Yılmaz

Aydın Yılmaz

CEO, Organik Food Market Ltd.

Üç yıllık bir ortaklığın sonucunda kusursuz hizmet için ekibe minnettarım. Bu şirketi herkese gönülden tavsiye ediyorum. Gelecekte de işbirliğimizi sürdürmeyi dört gözle bekliyorum.

Hilal Baladan

Hilal Baladan

CEO, FashionHub Moda Ltd. Şti.

Yüksek görev seviyeniz ve her durumda yardım etme arzunuz için minnettarız! Şirket, yetkinlik ve verimliliği bünyesinde barındırmaktadır. Verimli ve uzun vadeli bir işbirliği için sabırsızlanıyoruz! Teşekkür ederiz!

Selim Akçadağ

Selim Akçadağ

CEO, InvestWise Yatırım A.Ş.

İlk olarak, e-fatura kullanım sürecinizin ne kadar kullanıcı dostu olduğuna hayran kaldım. Sistem, faturalarımızı düzenleme ve paylaşma konusunda oldukça basit ve anlaşılır.

Okan Alimkoç

Okan Alimkoç

CFO, TechGadget Elektronik Market A.Ş.

İki yıllık bir ortaklığın ardından kusursuz hizmet için ekibe minnettarım. e-Fatura sisteminizde işlemlerimizi hızlı ve hatasız bir şekilde gerçekleştirebilmemiz, işimizi daha verimli hale getiriyor. Teşekkür ederiz.

Aydan Cansever

Aydan Cansever

CFO, FastCargo Lojistik A.Ş.

Gelir İdaresi Başkanlığı tarafından belirlenen yetkinlik ve standartlara uygun olmanız, bize iş yaparken büyük bir güvence sağlıyor, iyi ki sizinle çalışıyoruz.

Adnan Kocabaş

Adnan Kocabaş

CFO, SecureCredit Finansman A.Ş.

Vergi ve GİB uyumluluğu konusunda endişe etmeden iş yapabilmek, işimizi büyütme sürecimizde önemli bir avantaj sağlıyor.

Jülide Dündar

Jülide Dündar

CFO, FinTech A.Ş.

Müşteri hizmetlerinizin hızlı ve etkili yanıtları da takdire şayan. Herhangi bir sorun yaşadığımızda, sorunlarımıza hızla çözüm bulmanız, iş süreçlerimizin aksamadan devam etmesine yardımcı oluyor.

Gürcan Işık

Gürcan Işık

CEO, Innovate Makine Sanayi A.Ş.

Sunduğunuz e-fatura hizmetinden gerçekten memnunuz. İşimizi kolaylaştırdığınız ve profesyonel bir şekilde hizmet verdiğiniz için size teşekkür etmek istedik.

Rıfat Yılmaz

Rıfat Yılmaz

CTO, DigitalMart E-Ticaret A.Ş.

GenesisAI e-fatura çözümü, iş ortaklarımız arasında güvenli bir şekilde fatura bilgilerini paylaşma imkanı sunmanın yanı sıra, tüm işlemleri dijital ortamda kayıt altına alarak raporlama süreçlerimizi hızlandırdı, nazar değmesin çok memnunuz.

Gökhan Işıksoy

Gökhan Işıksoy

CFO, TechLogistics Depo ve Dağıtım Hizmetleri Ltd. Şti.

Geçen yıla kadar bir çok firmayla çalıştık ve artık gönül rahatlığı ile çalışacağımız firmayı bulduk, keşke daha öncesinde tanışsaydık diyoruz.

Lale Karaçayır

Lale Karaçayır

CFO, EcoShipping Çevre Dostu Taşımacılık AŞ

Şimdiye kadar üç firmayla çalışıtk başta her şey idare ediyorken kampanyalar gelip işler yoğunlaşınca sistem hata vermeye kesilmeye ve yavaşlamaya başaldı, şükür artık bu sorunları sizinle yaşamıyoruz. Performans ve kaliteli hizmet için teşekkür ederiz.

Kadriye Sayman

Kadriye Sayman

CEO, PureWellness Sağlıklı Güzellik Merkezi

İki yıldır birlikte çalışıyoruz. Genesis ve ekibi, verilen tüm görevler için tam sorumluluk alıyor ve işleri tamamlanıyor. Deneyimli ve yetkin çalışanlarının ise disiplinli ve güçlü bir takım ruhu var.

Jale Yeşilırmak

Jale Yeşilırmak

CEO, NatureLux Organik Kozmetik A.Ş.

Dört yıllık bir ortaklığın sonuçlarına dayanan kusursuz ve verimli hizmet için ekibe derin şükranlarımı sunuyorum. Bu şirketi herkese gönülden tavsiye ediyorum.

Seçkin Aydemir

Seçkin Aydemir

CEO, Aromatherapy Essentials & Cosmetics

Yüksek sorumluluk düzeyiniz, anlayışınız ve her durumda yardım etme arzunuz için minnettarız! Genesis, yetkinlik ve verimliliği tüm ekibiyle birlikte bünyesinde barındırmaktadır. Verimli ve uzun vadeli bir iş birliğini temenni ediyoruz.

Mustafa Alaşahin

Mustafa Alaşahin

CFO, SwiftTrans Uluslararası Taşımacılık Ltd. Şti.
Kurumsal Çözümler

Yüksek Performanslı
Size Özel e-Belge Çözümleri

Cart0
Cart0
Cart0